Sposób użytkowania produktów z papieru

Instrukacja użytkowania torebek i plecaków z papieru:

  1. Torebki i plecaki uszyte przez Ryczka są wykonane z alternatywnego materiału jakim jest specjalny papier do szycia.
  2. Materiał ten nie odkształca się w wodzie , nie odbarwia ani nie rozpuszcza.

3. Torebki/plecaki z papieru mogą zostać zmoczone w wyniku opadów atmosferycznych lub wyniku rozlanych płynów wewnątrz torebek/plecaków. Po wyschnięciu ich właściwości są niezmienne z różnicą twardości materiału, który będzie coraz bardziej miękki.

4. Materiał laminowany (pokryty foliami) oraz nadrukowany personalizowaną grafiką nie nadaje się do prania, wszelkie zabrudzenia zaleca się usunąć szmatką z wodą. 

5. W trakcie użytkowania papier, a szczególnie jego foliowana powłoka ściera się w miejscach zagięć, co jest jej naturalną cechą.

6. Produkty uszyte z papieru i zadrukowane na życzenie klienta grafiką/rysunkiem w kolorze lub czarno-białym powinny być użytkowane w szczególnie ostrożny sposób. Należy taki produkt chronić bezwzględnie przed czynnikami atmosferycznymi oraz permamentnymi odkszatłceniami materiału. Takiego produktu nie należy prać w pralce.

7. Właściwości papieru nie pozwalają na nadmierne obciążanie torebek/plecaków. Zalecana ,,ładowność,, produktów nie powienna przekroczyć 3kg.

8. Nie zaleca się nosić w torbach i plecakach cieżkich elektronicznych przedmiotów jak np. laptop, aparat fotograficzny itp. których waga może spowodować zarwanie się uszek trzymających pasek i skutkować uszkodzeniem przedmiotów w wyniku udadku na ziemię.

9. Nie należy wystawiać torebek/plecaków na bezpośrednie i dugotrwałe działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych jak np deszcz, grad, śnieg . Jednak chwilowe i delikatne poddanie produktu na działanie deszczu nie zmieni jego właściwości - papier można zamoczyć.

10. Codzienne i naturalne użytkwowanie produktu przyśpiesza ich zużycie, a ono nie podlega gwarancji.

11. Dopuszcza się odbarwianie folii połyskującej pokrywającej washpapę ( folia pod wpływem promieni UV może tracić kolor)

12. Materiał posiada certyfikat Oeko-Tex oraz Forest Stewardship Council (SCS) przyznawany drzewnym produktom leśnym

13. Materiał nie posiada atestów do żywności ani nie jest materiałem dopuszczonym do produkcji rzeczy dla bardzo małych dzieci.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl