Sposób użytkowania produktów z papieru

 1. Torebki i plecaki uszyte przez Ryczka są wykonane z alternatywnego materiału jakim jest specjalny papier do szycia.
 2. Materiał ten nie odkształca się w wodzie, nie odbarwia ani nie rozpuszcza.
 3. Torebki/plecaki z papieru mogą zostać zmoczone w wyniku opadów atmosferycznych lub wyniku rozlanych płynów wewnątrz torebek/plecaków. Po wyschnięciu ich właściwości są niezmienne z różnicą twardości materiału, który będzie coraz bardziej miękki.
 4. Materiał laminowany (pokryty foliami) oraz nadrukowany personalizowaną grafiką nie nadaje się do prania, wszelkie zabrudzenia zaleca się usunąć szmatką z wodą. 
 5. W trakcie użytkowania papier, a szczególnie jego foliowana powłoka ściera się w miejscach zagięć, co jest jej naturalną cechą.
 6. Produkty uszyte z papieru i zadrukowane na życzenie klienta grafiką/rysunkiem w kolorze lub czarno-białym powinny być użytkowane w szczególnie ostrożny sposób. Należy taki produkt chronić bezwzględnie przed czynnikami atmosferycznymi oraz permanentnymi odkształceniami materiału. Takiego produktu nie należy prać w pralce.
 7. Właściwości papieru nie pozwalają na nadmierne obciążanie torebek/plecaków. Zalecana ,,ładowność,, produktów nie powinna przekroczyć 3kg.
 8. Nie zaleca się nosić w torbach i plecakach ciężkich elektronicznych przedmiotów jak np. laptop, aparat fotograficzny itp. których waga może spowodować zarwanie się uszek trzymających pasek i skutkować uszkodzeniem przedmiotów w wyniku upadku na ziemię.
 9. Nie należy wystawiać torebek/plecaków na bezpośrednie i długotrwałe działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych jak np deszcz, grad, śnieg . Jednak chwilowe i delikatne poddanie produktu na działanie deszczu nie zmieni jego właściwości - papier można zamoczyć.
 10. Codzienne i naturalne użytkowanie produktu przyśpiesza ich zużycie, a ono nie podlega gwarancji.
 11. Dopuszcza się odbarwianie folii połyskującej pokrywającej washpapę ( folia pod wpływem promieni UV może tracić kolor)
 12. Materiał posiada certyfikat Oeko-Tex oraz Forest Stewardship Council (SCS) przyznawany drzewnym produktom leśnym

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl